Новини ринку, 20 Вересня (П'ятниця)

Іван Бондарчук приєднався до команди EVRIS

EVRIS продовжує реалізовувати свою стратегію росту та розширення спектру послуг для клієнтів.

Основна ціль діяльності — супровід інвестиційних проєктів та діяльності компаній на енергетичних ринках, у сферах альтернативних джерел енергії та енергоефективності.

Очолюватиме практику Іван Бондарчук, який приєднався до команди EVRIS у якості керівника практики енергетики та природних ресурсів. Іван має більш ніж 6-річний досвід роботи у сфері енергетичних ринків, енергоефективності та альтернативної енергетики. Його досвід включає роботу з проєктами у галузі енергетики, а також адміністративного, господарського та корпоративного права.

Іван закінчив Київський національний університет імені Тараса Шевченка, де здобув ступінь магістра правознавства зі спеціалізації «Енергетичне право». Має ступінь магістра права з енергетичного та екологічного права (LL.M.) Тулейнського університету, юридичної школи, м. Новий Орлеан (Луїзіана, США).

Активна життєва позиція Івана вимагає постійної підтримки ресурсу. Енергію для роботи та життя Іван отримує шляхом активного відпочинку — футбол, гірські лижі, теніс, шахи, покер.