Новини ринку, 31 Березня (Вівторок)

Юридична група LCF розширює свій бізнес

Юридична група LCF, визнаний лідер у судовій практиці, оголошує про приєднання команд ЮФ EVRIS та АО «Шевердін і партнери». Компанія запроваджує нові практики, а саме податкове право, антимонопольне та конкурентне право, право інтелектуальної власності, а також кримінальне право та транскордонні розслідування. Таке розширення надасть додаткові переваги клієнтам компанії, особливо в період глобальної кризи.

В результаті приєднання Юридична група LCF налічуватиме понад 60 юристів, в тому числі 9 партнерів.

Керуючий склад залишається незмінним – Анна Огренчук, керуючий партнер, та Артем Стоянов, старший партнер. Партнерський склад компанії також представлений: Олена Волянська – банкрутство та реструктуризація; Юлія Атаманова – міжнародний арбітраж, комерційні та корпоративні спори; Ігор Кравцов –  транскордонні судові спори; Сергій Бенедисюк – корпоративне право, M&A та антимонопольне право; Андрій Реун – податкове право; Олександр Молотай – інтелектуальна власність; Максим Шевердін – кримінальне право та транскордонні розслідування.

Радники компанії: Тетяна Ігнатенко – судова практика; Олександр Бірюков – банкрутство та відновлення платоспроможності; Іван Бондарчук – практика енергетики та природних ресурсів.