Новини ринку, 5 Квітня (Четвер)

Integrites розширює практику англійського права

Міжнародна юридична фірма Integrites оголосила про посилення практик корпоративного, банківського та фінансового права в рамках Лондонського офісу фірми за участі нового соліситора з питань англійського права Девіда Вільямса. Пан Вільямс має більше п’ятнадцяти років юридичної та адвокатської практики у сфері вирішення спорів у юридичних фірмах Великобританії. У складі Лондонського офісу МЮФ Integrites Девід займається супроводом проектів з питань корпоративного, банківського і фінансового права.

МЮФ Integrites акредитована Юридичною Спільнотою Англії та Уельсу (Law Society of England and Wales) з правом супроводу транскордонних угод, а діяльність фірми є підзвітною нормам незалежного регулюючого органу Спільноти - Solicitors Regulation Authority.

«За кілька років існування нашого офісу в Лондоні ми встигли реалізувати цілу низку успішних проектів - у тому числі угоди щодо M&A, вирішення спорів, боргового і проектного фінансування, а також сформувати коло надійних партнерів. Розширення команди і відповідне посилення практик – це логічний крок, враховуючи постійне збільшення активності фірми та зростання кількості транзакцій з нашою участю як у Великобританії, так і на ринках СНД», зазначив Голова Лондонського офісу МЮФ Integrites Артур Яловий.

«Посилення нашої команди у Лондоні пов’язане із підвищеним попитом на ринку якісних юридичних послуг із супроводу угод злиття і поглинання, а також із залучення проектного фінансування. Спираючись на значний досвід роботи Девіда, ми переконані, що його участь у проектах, пов’язаних із застосуванням права Англії та Уельсу, дозволить розширити нашу присутність у даному сегменті ринку», - прокоментував Управляючий партнер МЮФ Integrites В’ячеслав Корчев.