Новини ринку, 4 Вересня (П'ятниця)

AEQUO виступає юридичним радником RAIFFEISEN BANK INTERNATIONAL ТА CREATIVE DOCK

AEQUO виступила юридичним радником компаній RaiffeisenBankInternational та CreativeDock (Австрія) з питань, пов’язаних з розробкою, запуском та управлінням FAIRO — багатофункціонального мобільного застосунку для фрілансерів та власників малого й середнього бізнесу для мобільного контролю за операційною діяльністю.

AEQUO надала клієнтам юридичні консультації щодо відповідності функціональних можливостей програми нормативно-правовим актам України у фінансовій, податковій сфері та у сфері захисту персональних даних. Сприяла формуванню інтеграції в програму FAIRO функціоналу третіх осіб — постачальників та банківського модуля. І брала участь у складанні проєктів та веденні переговорів щодо всієї трансакційної документації з усіма залученими сторонами.

Застосунок забезпечуватиме користувачам функції виставлення рахунків-фактур та бухгалтерського обліку, податкової звітності, об’єднання з найбільш затребуваними банківськими послугами тощо. Розробники планують, що проєкт охопить Центрально-Східну Європу та стане принципово новим сервісом у регіоні, а Україна в цьому разі виступає першим обраним з цією метою ринком.