Новини ринку, 22 Жовтня (Четвер)

Новий гравець на ринку юрпослуг

Юридичний ринок поповнився новим сильним гравцем — АО Jherson Group, яке, окрім послуг у кримінальному праві та процесі, судовій практиці, розвиватиме специфічний в Україні напрям міжнародного розшуку та екстрадиції.

Адвокатське об’єднання очолили два партнери — Тетяна Охрімчук, адвокат у кримінальному праві та процесі, судовій практиці, і Дмитро Коноваленко, адвокат,який до цього вів справи в міжнародномурозшуку каналами Інтерполу.

Тетяна Охрімчук має понад дванадцятирічний досвід роботи адвокатом, самостійно вела гучні справи, пов’язані з незаконною діяльністю СБУ, прокуратури,інших правоохоронних органів. Член Асоціації адвокатів України. Закінчила Національну академію внутрішніх справ за спеціальністю «правознавство» у 2005 році.У 2011 році отримала звання кандидата юридичних наук.

Її партнер Дмитро Коноваленко посилить роботу компанії специфічниминапрацюваннями у сфері міжнародного розшуку й екстрадиції. На ринку подібну нішу займає обмежене коло адвокатів. У Дмитра в активі — супровід екстрадиційної процедури іноземних громадян в ОАЕ, Ізраїль, Білорусь, Росію, Азербайджан, країни ЄС. Крім того, Дмитро має позитивний досвід оскарження міжнародного розшуку Інтерполу і впровадження превентивних заходів щодо запобігання незаконного розшуку.