Новини ринку, 20 Квітня (П'ятниця)

DLA Pipe наддала консультації компанії ITE стосовно придбання ТОВ "Б’ютексКо" в Україні

Київ – DLA Piper надала юридичну підтримку міжнародній виставковій компанії ITE щодо придбання української компанії ТОВ "Б’ютексКо", організатора виставок InterCHARM і Beauty Expo в Україні. Придбання було здійснене ITE International Holdings BV (Голландія), дочірньою компанією ITE Group Plc (Великобританія). Вартість угоди не розголошується.

InterCHARM і Beauty Expo входять до числа найбільших українських виставок в індустрії краси, косметики та естетичної медицини. Очікується, що дане придбання допоможе ITE у завоюванні лідируючих позицій на ключових ринках та секторах українського бізнесу ITE.

У ході транзакції команда DLA Piper надала повну юридичну підтримку ITE. Зокрема, ми структурували транзакцію, провели юридичну діагностику, отримали дозвіл Антимонопольного комітету України на концентрацію та узгоджені дії, надали консультації стосовно податкових аспектів транзакції, а також підготували усі необхідні транзакційні документи, надали підтримку в ході перемовин і під час закриття транзакції.

До складу команди DLA Piper по даному проекту, яку очолила керуючий партнер Маргарита Карпенко, увійшли юридичний директор Наталія Пахомовська, старший юрист Алла Гаврушко, а також юристи Наталія Жеро і Олександра Горак. Консультації стосовно податкових аспектів транзакції надавали партнер і керівник податкової практики Світлана Мусієнко, а також старший юрист Дмитро Донець.