Новини ринку, 27 Квітня (П'ятниця)

«Авеллум Партнерс» консультує Oasis

ЮФ «Авеллум Партнерс» виступила юридичним радником групи Oasis з питань створення спільного підприємства з компанією «Перша Приватна Броварня» («ППБ»), одним із провідних українських виробників пива в Україні. «Авеллум Партнерс» також надавала консультації групі Oasis з питань отримання дозволів на концентрацію для вищевказаної транзакції від Антимонопольного комітету України.

У 2011 році «Авеллум Партнерс» також виступила юридичним радником групи Oasis у зв’язку із її придбанням майже 100% акцій ПАТ «Пиво-безалкогольний комбінат «Радомишль» та його торгової компанії ТОВ «Група компаній «Рідна марка», одного з провідних виробників напоїв на українському ринку.

ППБ є п’ятим за обсягами продажів виробником пива в Україні. Портфель компанії налічує такі відомі бренди як «Stare Misto», «Галицька Корона», «Авторське» і «Квас Львівський».

Команду «Авеллум Партнерс» очолив керуючий партнер Микола Стеценко за участі юристів Ірини Ніколаєвської і Тараса Дмуховського. Юристи Микита Нота і Марія Дєткова відповідали за отримання дозволів АМКУ.

Інвестиційна компанія «Concorde Capital» виступила фінансовим радником ППБ у цій транзакції.