Новини ринку, 30 Травня (Середа)

У Києві розпочало роботу нове Адвокатське об'єднання «АЛІАС»

В кінці травня юридичний ринок України поповнився новим сильним гравцем: в Києві розпочало роботу Адвокатське об'єднання «АЛІАС», що спеціалізується на захисті у кримінальних справах, пов'язаних з господарською і службовою діяльністю, цивільному та кримінальному процесі, майнових, трудових та сімейних спорах. Керуючим Партнером «АЛІАСА» став відомий адвокат Олександр Горовий, який захищає особисті інтереси низки відомих бізнесменів, політиків, публічних людей.

Олександр Горовий - випускник Гуманітарної академії Збройних Сил у Москві та Московської державної юридичної академії. Адвокат з 1999 року. У 2000-2012 роках керував Юридичною фірмою «Адвокат». З березня 2012 року – Керуючий Партнер Адвокатського об'єднання «Аліас». У 2011 році забезпечив захист інтересів віце-мера Одеси Миколи Ільченка, звільненого з-під варти й повністю реабілітованого від незаконного кримінального переслідування. В даний час найбільш резонансною є його участь у кримінальних процесах в якості захисника Віктора Адамовича по «Справі Волги» та Владислава Дрегера, відомого донецького політика і бізнесмена.

«Аліас» створений для захисту особистих інтересів керівників компаній, – зазначив Олександр Горовий. – Професіоналізм, конфіденційність та аполітичність в роботі – одні з головних принципів у роботі наших адвокатів. Бізнес будь-якого рівня роблять люди, які хочуть мінімізувати ризики і мати порядок не тільки на роботі, а й в особистих, сімейних справах, відчувати себе захищеними від свавілля чиновників, силових структур. Юридична підтримка в будь-який час і в будь-якій ситуації, захист в можливих конфліктах та екстремальних випадках - все це ми сподіваємося реалізувати і в роботі з клієнтами Адвокатського об'єднання «Аліас».

Зокрема, нове Адвокатське об'єднання буде співпрацювати з Юридичною Фірмою «Лавринович і Партнери» – одним із лідерів українського юридичного ринку. «На сьогоднішній день «Лавринович і Партнери» вже охопила всі практики, всі галузі права крім кримінальних процесів, якими ми не займаємося, – каже Керуючий Партнер «Лавринович і Партнери» Максим Лавринович. – Однак такі запити від клієнтів часто надходять, у тому числі щодо питань, пов'язаних з господарською діяльністю, особливо - з податками. Тому зараз ми запускаємо наш новий, окремий проект спільно з адвокатами, з якими ми мали можливість співпрацювати, та вважаємо кращими в галузі кримінального права в нашій країні».