Новини ринку, 28 Травня (Понеділок)

ЮФ «Василь Кісіль і Партнери» повідомляє про розширення партнерського складу

До команди партнерів ВКП приєдналися шість нових членів – Анна Бабич, Олександр Бородкін, Оксана Войнаровська, Юлія Кирпа, Олександр Мамуня і Марія Ніжнік.

Коментуючи обрання нових партнерів, Олег Макаров, керуючий партнер фірми, сказав: «Розширення партнерського складу є наслідком успішної реалізації стратегії стійкого розвитку наших практик і фірми, яка веде свою історію з 1992 році. Кожен з колег, які поповнили команду партнерів, є визнаним експертом у своїй галузі, має авторитет на ринку, проявив себе надійним членом команди і зробив істотний внесок у динамічне зростання профільної практики, надаючи клієнтам послуги найвищої якості. У досить складних умовах ринку юридичних послуг ми шукаємо та знаходимо можливості для розвитку низки ключових практик, включаючи транзакційні. За участю нових партнерів ми будемо продовжувати розвиватися, у тому числі - активно збільшувати частку фірми в нових ринкових сегментах наших практик».

Анна Бабич, партнер практики корпоративного права та M&A, спеціалізується в галузі корпоративного права та реструктуризації, юридичному супроводі локальних і трансграничних угод злиттів і поглинань, а також у питаннях приватизації та ринків капіталу. Як експерт в галузі корпоративного управління, пані Бабич консультує компанії з різних галузей промисловості, включаючи представництво інтересів найбільших компаній, що працюють в індустрії телекомунікацій, медіа і технологій, з питань розробки стратегічних корпоративних ініціатив і створення оптимальної корпоративної структури бізнесу в Україні, а також з питань юридичного планування та структурування інвестицій. Пані Бабич має значний досвід у побудові ефективної стратегії співпраці з Антимонопольним комітетом України та мінімізації пов'язаних з угодами M&A ризиків. Анна приєдналася до команди ВКП у 2004 році.

Олександр Бородкін, партнер практики нерухомості, будівництва і земельного права ВКП, консультує іноземних інвесторів, українських забудовників та інших гравців ринку нерухомості з широкого спектру питань, що стосуються трансграничних і українських угод з придбання та розвитку девелоперських проектів, угод злиттів і поглинань, інвестування, тощо. Олександр Бородкін - досвідчений фахівець в галузі угод і проектів з публічним елементом. Його практика в зазначених сферах охоплює питання структурування угод, податкове планування, корпоративні, антимонопольні, валютні, регуляторні та інші аспекти реалізації угод, оцінку й керування ризиками. Престижні міжнародні довідники Chambers Europe 2012 і PLC Which Lawyer? 2012 відзначили Олександра Бородкіна як одного з провідних експертів практики нерухомості та будівництва на ринку України. Олександр працює в команді ВКП з 2005 року.

Оксана Войнаровська - партнер практики праці та зайнятості, а також практики приватних клієнтів ЮФ «Василь Кісіль і Партнери». Низка міжнародних і вітчизняних юридичних довідників неодноразово визнавали Оксану кращим українським експертом у галузі праці та зайнятості. Вона володіє великими теоретичними знаннями та солідний практичний досвід у цій галузі. Пані Войнаровська протягом багатьох років консультує клієнтів із різноманітних складних питань трудового законодавства і представляє інтереси клієнтів у суді по трудовим спорам. Оксана Войнаровська - член Міжнародної Академії юристів з сімейного права (IAML), медіатор, акредитований Центром Ефективного Вирішення спорів (CEDR), Лондон, Великобританія. Оксана працює у фірмі з 2001 року.

Юлія Кирпа, партнер практики банківського та фінансового права, має більш ніж десятирічний досвід роботи в банківському та фінансовому секторі, в сферах ринків капіталу, цінних паперів, злиттів і поглинань у банківському й фінансовому секторі, а також у галузі реструктуризації заборгованості. Її спеціалізація включає: банківські та регуляторні питання, угоди на риках капіталу, угоди з «токсичними» активами, а також страхування. У період кризи під керівництвом Юлії Кирпи було розроблено низку інноваційних юридичних послуг, що користуються попитом банків, фінансових компаній та корпорацій. Провідні банкіри, регулятори та експерти відзначають пані Кирпу як видатного фахівця в галузі банківського та фінансового права не лише за її якісні і ефективні юридичні консультації, але й за професійну аналітику та відстоювання інтересів банківського сектору. Міжнародне видання Chambers Europe 2012 відзначило Юлію Кирпу як одного із провідних експертів банківського і фінансового права України. Юлія приєдналася до ЮФ «Василь Кісіль і Партнери» в 2007 році.

Олександр Мамуня, партнер практики інтелектуальної власності ВКП, спеціалізується в галузі права інтелектуальної власності, конкурентного права та судової практики. Особливу увагу у своїй роботі пан Мамуня приділяє судовому захисту патентних прав, прав на торговельні марки й комерційні найменування, а також суперечкам відносно захисту прав інтелектуальної власності в мережі Інтернет. Олександр бере активну участь у розвитку практики інтелектуальної власності, у тому числі - в рамках численних національних і міжнародних професійних заходів. Міжнародні видання “World Trademark Review” і ACQ Awards 2012 відносять Олександра Мамуню до числа кращих українських фахівців із права інтелектуальної власності. Олександр працює в команді ЮФ «Василь Кісіль і Партнери» з 2006 року.

Марія Ніжнік, партнер практики антимонопольного та конкурентного права ЮФ «Василь Кісіль і Партнери», спеціалізується в галузі приватного й/або державного регулювання відносин у галузі конкуренції. Злиття й поглинання, комерційні договори, зловживання монопольним положенням, а також інші питання конкуренції є її ключовими сферами практики. Довідник PLC Which Lawyer 2012 відносить Марію Ніжнік до числа рекомендованих юристів у галузі антимонопольного та конкурентного права в Україні. Міжнародне рейтингове видання International Who's Who Legal: CIS 2011 рекомендувало Марію Ніжнік як експерта з питань антимонопольного права. У 2011 році Марія Ніжнік була номінована міжнародним довідником Global Law Experts на звання кращого юриста у галузі антимонопольного та конкурентного права в Україні. Марія приєдналася до команди ЮФ «Василь Кісіль і Партнери» в 2005 році.