Новини ринку, 6 Червня (Середа)

Schoenherr консультуе Robert Bosch GmbH

Центрально-європейська юридична фірма Schoenherr виступила юридичним радником німецького концерну Robert Bosch GmbH (найбільшого в світі виробника авто комплектуючих) з питань отримання дозволу Антимонопольного комітету України на економічну концентрацію у зв'язку з придбанням Robert Bosch GmbH контролю над підрозділом SPX Service Solutions у американської корпорації SPX Corporation.

Зокрема, юристи Schoenherr успішно отримали дозволи АМКУ на придбання (у тому числі опосередковане) акцій декількох юридичних осіб, які входили до підрозділу SPX Service Solutions, що забезпечує перевищення 50% голосів в найвищому органі управління емітента.

Підрозділ SPX Service Solutions забезпечує виробництво обладнання для СТО, у тому числі суто авторемонтного обладнання, а також спеціальних верстатів для обслуговування та діагностики, а також здійснює супутню сервісну підтримку.

Дане придбання дозволить Robert Bosch GmbH підсилити позиції у сфері виробництва засобів діагностики. Вартість угоди склала 1.15 млрд. дол. США.

Команду Sсhoenherr очолював партнер київського офісу Павел Грушко та адвокат Людмила Городнича.