Новини ринку, 5 Червня (Вівторок)

Південноукраїнський офіс Arzinger в Одесі очолив Андрій Селютін

З 1 червня 2012 року Південноукраїнський офіс Адвокатського об'єднання Arzinger очолює Андрій Селютін, який також обіймає посаду радника в компанії. Він спеціалізується на цивільному, господарському, корпоративному та податковому праві, а також правовому супроводі операцій та інвестиційних проектів. Галузева спеціалізація включає телекомунікаційну сферу, сільське господарство, інфраструктуру і транспорт, страхування та енергетику.

В якості керівника Південноукраїнської філії Arzinger Андрій Селютін займатиметься розвитком практик у сфері транспортного, податкового, інвестиційного та банківського права, розширенням кола клієнтів, у тому числі з-за кордону.

Андрій Селютін має більше десяти років професійного досвіду в юриспруденції. З 2002 року він працював адвокатом в Юридичній фірмі «АНК», де супроводжував найбільші інвестиційні проекти на півдні Україні, такі як: будівництво нових терміналів в Одеському та Іллічівському портах; придбання і розвиток земельних ділянок; придбання, продаж, реорганізація та технічне переоснащення низки провідних промислових підприємств Одеси та Одеської області; одержання кредитів у зарубіжних банках і міжнародних фінансових установах та ін. Андрій також має досвід успішного представництва інтересів клієнтів у всіх судових інстанціях України і в міжнародних арбітражних установах.

«Ми раді привітати в нашій компанії Андрія Селютіна, сильного й відомого у південному регіоні професіонала. Південна Україна є для нас надзвичайно перспективною з точки зору розвитку бізнесу, і призначенням Андрія керівником Одеського офісу ми робимо акцент на посиленні наших позицій у даному регіоні. Андрій буде активно розвивати податкову, банківську і інвестиційну практики компанії, а також зосередиться на транспортному праві. У коло його обов'язків також входить залучення нових клієнтів, локальних і міжнародних», - прокоментував призначення старший партнер Arzinger Сергій Шкляр.