Новини ринку, 5 Червня (Вівторок)

Integrites виступила юридичним радником європейської сільськогосподарської групи Nuscience Group

Міжнародна юридична фірма Integrites виступила юридичним радником провідної європейської сільськогосподарської групи Nuscience Group з питань нерухомості та земельного права на території України.

В рамках проекту, юристи МЮФ Integrites забезпечили правову підтримку українського представництва групи Nuscience Group – компанії Цехаве Корм ЛТД, в сфері нерухомості та прав на землю. Зокрема, юристи МЮФ Integrites надали консультацію з питань формалізації титулу власності, а також захисту виробничих активів компанії.

Проект здійснювався командою юристів МЮФ Integrites у складі юриста Іллі Примака та старшого юриста Ярослава Абрамова, під керівництвом партнера Олександра Алексєєнко.

Nuscience Group – один з найбільших виробників сільськогосподарської продукції в Європі з віковою історією успіху. До складу міжнародної бізнес-групи входять компанії Vitamex, Pre-Mervo, Pricor, Preconex, Cehave Korm і Lusai, сфери діяльності яких охоплюють тваринництво, виробництво та торгівлю сільськогосподарськими та харчовими добавками. Компанія "Цехаве Корм ЛТД" спеціалізується на виробництві преміксів, концентратів, готових кормів, функціональних кормових добавок та концепцій годування тварин.