Новини ринку, 10 Липня (Вівторок)

МЮФ Salans виступає юридичним радником Axtone Group у зв'язку із придбанням Langen & Sondermann

Міжнародна юридична фірма Salans виступила юридичним радником Axtone sp. z o.o., польського експерта з технології поглинання енергії удару для залізничних вагонів у зв'язку із придбанням 100% акцій компанії Langen & Sondermann GmbH & Co. KG (L&S) у її сімейних власників і виконавчого директора Дітера Шмідта [Dieter Schmidt]. L&S є провідним європейським постачальником циліндричних пружин і листових ресор для рухомого складу залізничних доріг. Axtone є портфельною компанією фонду прямих інвестицій IK Investment Partners.

Придбання дозволить L&S вийти на нові ринки й розширити свій товарний асортимент. Це придбання э частиною довгострокової стратегії швидкого росту Axtone, що ґрунтується на розробці нової продукції, розширенні географії бізнесу та консолідації виробництва компонентів для залізничної галузі. Діючий виконавчий директор Дітер Шмідт продовжуватиме роботу в L&S у подальшому.

Група юристів Salans в цьому проекті, яку очолював Партнер Петр Дулевич [Piotr Dulewicz] і Радник Др. Фолькер Юнгханс [Dr. Volker Junghanns] (обидва спеціалізуються на питаннях корпоративного права та Private Equity), виступила юридичними радниками Axtone з широкого спектру правових питань у трьох юрисдикціях.

Петр Дулевич і Др. Фолькер Юнгханс зазначили: «Ми були дуже раді надати юридичну підтримку Axtone у зв'язку з придбанням L&S. Цей проект продемонстрував високий рівень професійних знань нашої команди юристів з питань Private Equity щодо національного законодавства та існуючою міжнародної практики у сфері Private Equity».

В цьому проекті юридичну підтримку клієнтові щодо отримання дозволу Антимонопольного комітету України надали юристи київського офісу Salans: Олег Батюк (Партнер, Голова української практики з питань корпоративного права, Київ) і Борис Шварцер (Юрист, Конкурентне право, Київ).