№04 Квітень 2012 року → У вільний час

Спорт: LEGAL STRIKE зібрав прихильників

Шостий рік поспіль турнірна весна для юристів традиційно починається грою у боулінг

У середу, 14 березня 2012 року, в боулінг-клубі «Страйк» відбувся вже восьмий турнір з боулінгу серед юристів LEGAL STRIKE на кубок журналу The Ukrainian Journal of Business Law. Традиційно, турнір проводиться серед юристів та їхніх колег у рамках Днів юридичної практики, які проходили в м. Києві з 13 по 15 березня 2012 року.

Цього разу за призові місця в турнірі боролися п’ять команд, по троє гравців у кожній. Згідно з правилами, учасники спочатку зіграли три гри відбіркового туру, за результатами яких чотири найкращих команди вий­шли до фіналу.

Перше місце посіли дебютанти турніру — команда «Домініон» (Артем Атепалихін (капітан), Олександр Пінчук та Михайло Гончарук). Друге місце — команда «Дерев’янчук і Партнери» (Володимир Дерев’янчук (капітан), Микола Бойко та Геннадій Рашковський). «Бронзу» турніру отримала команда «Василь Кісіль і Партнери» (Єгор Свідло (капітан), Сергій Денисенко та Артем Грядущий).

Також у турнірі взяли участь команди «Скляренко і Партнери» (Олександр Скляренко (капітан), Юлія Стусова і Максим Курасов) та Збірна команда UJBL (Наталія Колоскова (капітан), Євген Король та Оксана Кожухівська). У персональному заліку, за підсумками перших трьох ігор, найкращий результат показав Володимир Дерев’янчук, який набрав 450 очок у першому турі.

У дитячому заліку виступав усього один учасник — Слава Шиманський.

Переможці і призери LEGAL STRIKE отримали кубки, сертифікати на підписку на журнал The Ukrainian Journal of Business Law, а також алкогольні подарунки від пивного партнера ТМ Carlsberg.

-->