№04 Квітень 2012 року → У вільний час

Спорт: Жінки обійшли чоловіків у покер

У столичному клубі «Хрещатик» відбувся десятий турнір із спортивного покеру серед юристів

Змагання ледь не опинилося під загрозою зриву у зв’язку із закриттям клубу «Імперіал», де традиційно проводився турнір. Проте на цьому містика не закінчилася. У розпал турніру, коли за столом залишилося шестеро гравців, що претендували на призові місця, закрився клуб «Хрещатик». Як наслідок, фінал догравали в офісі Володимира Потапенка.

Як і раніше, турнір проходив згідно з правилами Texas Hold’em NL з можливістю допридбання фішок (Rebay) до перерви. З метою залучення гравців для участі в турнірі організатори прийняли рішення провести пробний турнір із збільшенням розміру призового фонду до 50 % від бай-іна. Таким чином, призовий фонд турніру був зафіксований на рівні 4 200 гривень (1 місце — 50 % призового фонду, 2 місце — 30 %, 3 місце — 20 %).

Турнір вкотре порадував учасників жіночим фіналом. І знову Наталія Шиманська проти Людмили Семиног. Усе ж таки фортуна була на боці пані Наталії, тож вона вдруге поспіль посіла перше місце! Друге місце у пані Людмили, а третє — у Гліба Дугіна.

У турнірі також взяли участь Володимир Потапенко («Потапенко і Партнери»), Георгій Волинський («Інтроюс»), Руслан Бернацький (Integrites), Сергій Комберянов («Істіл Менеджмент»), Олексій Поволоцький («ДТЕК»), Віктор Чернишов (MVP Legal Group), Микита Нуралін («Ващенко, Бугай і Партнери»), Вік­тор Коваленко (Всеукраїнська ліга захисту і правової підтримки бізнесу) та Юрій Сіренко (Всеукраїнська ліга захисту і правової підтримки бізнесу).

Турнір порадував багатьма комбінаціями — стріт-флеш у Віктора Коваленка, каре у Гліба Дугіна — та безліччю високих комбінацій в інших гравців.

-->