№04 Квітень 2012 року → У вільний час

Раут: Юристи з відзнакою

Ніка ГЛАЗУНОВА

15 березня відбувся Forum юридичної практики — урочистий прийом на честь провідних українських юристів

У готелі «Русь» відбувся Forum юридичної практики та урочистий прийом на честь провідних українських юристів, що завершив щорічний цикл заходів з нагоди Днів юридичної практики. Це професійне свято щорік відзначається 15 березня — у день виходу першого номера газети «Юридическая практика» в 1995 році.

Шеф-редактор газети «Юридическая практика» Рустам Колесник і редактор додатку «Фінанси» «КоммерсантЪ-Україна» Руслан Чорний вручили нагороди юридичним фірмам України, які увійшли до першої десятки дослідження «50 провідних юридичних фірм України 2011».

Найкращою була визнана ЮФ «Астерс», яка очолила рейтинг. Друге і третє місце посіли ЮФ «Василь Кісіль і Партнери» та ЮФ «Саєнко Харенко» відповідно. На четвертій сходинці — МЮФ Baker & McKenzie-CIS, Limited, а на п’ятому місці — МЮГ AstapovLawyers. АО Arzinger посіло шосте місце в рейтингу, а ЮФ «Лавринович і Партнери» — сьоме. У свою чергу, на восьмому місці — МЮФ CMS Cameron McKenna LLC, обійшовши в рейтингу ЮФ «Єгоров, Пугінський, Афанасьєв і Партнери». Завершила десятку лідерів ЮФ «Гвоздій і Оберкович».

Газета «Юридическая практика» також відзначила найкращі компанії в найбільших містах України. «Лідерами регіонів» стали: м. Харків — ЮФ ILF, м. Одеса — ЮФ «АНК», м. Донецьк — АФ «Головань і Партнери», м. Львів — АТ Arzinger, м. Дніпропетровськ — ЮФ «Династія».

На урочистому прийомі були присутні керівники великих юридичних фірм, відомі адвокати, нотаріуси, судді та громадські діячі. Forum — це гарна нагода для юридичної спільноти зібратися, обмінятися новинами і думками, а також поспілкуватися у неформальній обстановці.

-->