Форум: Природні улови

Христина ПОШЕЛЮЖНА

Трансформація — це природний процес для тих, хто рухається, і несприятливий для тих, хто прагне зберегти все як є, стверджували учасники PLS 2019

Міжнародний форум просування юридичних послуг (PLS) традиційно завершив сезон заходів 2019 року, організованих газетою «Юридическая практика». Дводенний форум відбувся 12–13 грудня за підтримки генерального партнера MORIS та експертного — ЮФ Aequo. Перший день заходу було присвячено тенденціям та стратегіям розвитку юридичних послуг, а програму другого дня було сфокусовано на прикладних питаннях у рамках паралельних секцій, майстер­класів та уроків, що надихають.

Серед іншого спікери акцентували увагу на тому, що саме компанії, які пропонують цифрові рішення, стають законодавцями трендів, відтак, «класичні» юристи вимушені реагувати на процес належним чином. Правники закликають колег не боятися «нашестя роботів», адже автоматизовані рішення полегшують роботу самим юристам. Трансформація — це природний процес для тих, хто рухається, і несприятливий для тих, хто прагне зберегти все як є. Оскільки все більше і більше технічних питань автоматизується, юристам залишаються тільки складні виклики, для вирішення яких потрібен мозок людини, творчість та інтелектуальна праця.

-->