Кар'єра: Кар’єрні ходи

Максим СИСОЄНКО

Освітня платформа Legal High School показала студентам юридичних вишів шлях до професійного зростання

Дати поштовх до особистого розвитку та побудови кар’єри в юридичній фірмі — таку мету поставили організатори щорічного Дня кар’єри в Legal High School, який відбувся 11 вересня ц.р. уже втретє. Партнерами заходу виступили CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang, ETERNA LAW, GRACERS Law Firm, GOLAW та VB PARTNERS.

Освітня платформа стала місцем зустрічі студентів юридичних вишів з провідними експертами ринку юридичних послуг України, які поділилися професійними секретами з власної практики.

Так, директорка з маркетингу Asters Вікторія Єсауленко розповіла про те, як створити резюме, на яке звертатимуть увагу в топових фірмах, та налаштуватися на подальшу співбесіду. Партнер ЮФ GOLAW Максим Лебедєв наголосив, що набуття практичного досвіду — доволі тривалий шлях, тому варто використовувати будь-яку нагоду для того, щоб пройти стажування нехай навіть у маленькій юрфірмі. Водночас юристів чекають і на державній службі, яка може стати першою сходинкою в кар’єрі — про переваги роботи в державних органах розповів начальник Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції України Кирило Міненко. Чиновник висловив сподівання, що молодь також долучатиметься до процесу реформування країни.

Продовженням Дня кар’єри став LHS Discussion Hub «Кар’єрне зростання. Від стажиста до партнера», у рамках якого фахівці провідних юридичних фірм збирали портрет затребуваного на ринку спеціаліста, а також ділилися думками про те, як долучитися до команди професіоналів та потрапити на роботу в топову юридичну фірму.

У межах Дня кар’єри також було представлено стенди відомих юридичних фірм, де кожен студент міг скласти перше враження про компанію та отримати інформацію про потенційного роботодавця.

-->