Дозвілля: Бобрицьке товариство

Максим СИСОЄНКО

«Бобриця Дача» стала місцем пригод, влаштованих видавництвом «Юридична практика»

Карантинний режим сьогодні відбивається на всіх сферах нашого життя. Та якщо ставитися до нього як до можливості, а не обмеження, то й формат робочих зустрічей може бути дещо незвичним. Так, 12 серпня ц.р. «Юридична практика» провела літню зустріч журналістів видавництва з піарниками та піарницями провідних юридичних фірм України, яка стала вже доброю традицією. Маленька пригода відбулася на території готелю «Бобриця Дача», розташованому в казковому селі Бобриця, що під Києвом.

Свіже повітря, хвойний ліс поблизу, сонячні галявини та прохолодне озеро — близькість до природи створювала атмосферу релаксу, де кожен охочий міг знайти для себе розвагу.

Власне, взаєминам на юридичному ринку і було присвячено більшу частину розмов між учасниками зустрічі. Обрана локація з мальовничими краєвидами ніби підкреслювала, що нестандартність у підходах, нова позиція, креативність та винахідливість є саме тими козирями, які допомагають досягати поставленої мети в нинішніх умовах. А ще — того, як поєднувати красиве та корисне!

-->