Культура: Юристи пишуть
Експозицію картин під такою назвою Legal High School уперше представила поціновувачам живопису
Юристи вміють та люблять писати. Та якщо доносити думку через слово — професійний обов’язок будь-якого правника, то писати картини можна лише за покликом душі! А наскільки багатий внутрішній світ українських правників, можна було переконатися на урочистому відкритті виставки «Юристи пишуть» у рамках проєкту LHS Gallery, яка відбулася 10 червня ц.р. Привітати учасників з цією чудовою подією прийшли численні друзі та колеги по цеху.
Експозицію склали роботи художників-аматорів у найрізноманітніших жанрах. І хоча митці мають за плечима різний досвід, об’єднала їх любов до живопису та прагнення розвивати свої таланти. Утім, професійні художники теж долучилися до процесу, адже картини для демонстрації обирало журі, до складу якого увійшли: Сергій Гай (належить до 100 найкращих митців України разом із Марією Приймаченко і Катериною Білокур), Галина Бодякова та Оксана Свіжак, авторка першої виставки у LHS Gallery.
Свої роботи в рамках першої виставки «Юристи пишуть» представили: Ірина Братко, доцентка кафедри міжнародних відносин та міжнародного права Київського університету імені Бориса Грінченка, к.ю.н., юристка-міжнародниця; Ірина Дячук, заступниця директора юридичного департаменту FOZZY GROUP; Юлія Патій, юристка, консультантка з управління та розвитку юридичних компаній; Наталія Єщенко-Петрова, магістр права, адвокатка; Олена Колотова, юрисконсульт; Ганна Прохорова, радниця Mamunya IP; Юлія Стельмах, головний юрисконсульт Національного банку України; Надія Максимець, прессекретарка Київської міської прокуратури; Євгенія Руженцева, магістр права, СЕО Legal High School — ідейна натхненниця проєкту.
Художники розповіли про власний творчий шлях, поділилися цікавими історіями та планами на подальше мистецьке майбутнє. Для багатьох це була перша виставка, в якій вони взяли участь. А насамкінець справжнім сюрпризом для відвідувачів став виступ партнера ПЮА «Дубинський і Ошарова» Антона Коваля, який виконав декілька власних пісень.
Тож закликаємо не приховувати свої таланти, а бути відкритими світу і ділитися своїм мистецтвом, адже твори можуть бути й любительськими, а переживання та емоції, які вони викликають, — завжди справжні!