Фотофакт: Суттєва експертиза

Цієї осені відбулося урочисте відкриття Київського відділення Львівського науково-дослідного інституту судових експертиз — подія знакова та важлива для правової спільноти. До церемонії відкриття долучилися представники Міністерства юстиції України, органів адвокатського самоврядування, адвокати, судді, приватні виконавці та науковці.

Директорка Львівського науково-дослідного інституту судових експертиз Оксана Кумановська-Нор запевнила присутніх, що Київське відділення ЛНДІСЕ готове працювати на засадах відкритості, прозорості, фаховості, об’єктивності та оперативності. «Основною проблемою тих, хто звертається за нашими послугами, є строки. Ми це розуміємо, і для нас це завдання № 1 разом із якістю», — наголосила вона.

Відкриття відділення саме в столиці України (вул. Симона Петлюри, 16) обумовлено високим попитом на такі юридичні послуги — Київ та Київська область займають четверте місце за запитами на експертні висновки ЛНДІСЕ. Присутній на відкритті заступник міністра юстиції України з питань виконавчої служби Андрій Гайченко, у свою чергу, відзначив, що сьогодні кожен інститут може відкрити відділення в будь-якому іншому населеному пункті. На його переконання, це створює конкуренцію, а отже, можливості для більш швидкого і якісного проведення експертиз.

 

м. Київ, Київське відділення ЛНДІСЕ

16 вересня 2021 року

-->