№9 Вересень 2021 року → У вільний час

Благодійність: У русі DobroRun

Благодійна і благородна акція Asters знайшла своє продовження й цьогоріч

Благодійний забіг DobroRun стає доброю традицією, адже відбувся він уже вдруге. Організатором заходу, як і торік, виступила ЮФ Asters у партнерстві з благодійним фондом «Таблеточки». Усі зібрані кошти буде спрямовано на допомогу онкохворим дітям.

Стартував забіг 11 вересня на території столичного ВДНГ, де було розбито наметове містечко. Учасники мали нагоду на власний вибір здолати дистанцію від 500 метрів для початківців до 21 кілометра для досвідчених атлетів. Утім, організатори надали можливість долучитися до акції й тим, хто не міг бігти, запропонувавши опцію «Не біжу, але допоможу». Усі учасники на знак підтримки онкохворих дітей могли взяти на дистанцію улюблену дитячу іграшку. Любителі бігу, які зробили благодійний внесок, також отримали медаль фінішера DobroRun.

Участь у благодійному забігу можна було взяти як індивідуально, так і в команді. На дистанції працювали волонтери, які надавали учасникам допомогу та підтримку. Фан­зона DobroRun працювала також в Одесі.

Як зізнаються організатори, цьогоріч до благодійного забігу ­долучилися понад 3 тисячі учасників, зав­дяки яким на лікування хворих на рак дітей було зібрано майже 2 млн гривень.

А для тих, хто не встиг взяти участь у благодійній акції, організатори передбачили можливість зробити внесок на офіційному сайті заходу. Усі реєстраційні внески буде перераховано на потреби онкохворих дітей — підопічних благодійного фонду «Таблеточки».

Головною особливістю DobroRun цьогоріч, як відзначили організатори, стало те, що взяти участь у проєкті можна було з будь­якого місця України та світу в зручний час.

-->