№9 Вересень 2021 року → У вільний час

Мистецтво: Вкласти сенс

«АртАстерс» шукав «Сенси» на персональній виставці Інни Пантелемонової

Юридична фірма Asters продовжує підтримувати українських митців, влаштувавши 9 вересня ц.р. спільно з Американсько-Українською Діловою Радою (USUBC) прийом з нагоди відкриття персональної художньої виставки Інни Пантелемонової.

Через карантинні обмеження виставки «АртАстерс» не проводилися півтора року, тож поціновувачі мистецтва з нетерпінням чекали на цю чудову подію. Прийом традиційно відбувся в офісі юрфірми, зібравши понад сотню гостей, серед яких були топменеджери бізнесу, дипломати, представники державної влади та громадські діячі.

Вітаючи гостей заходу, старший партнер Asters Армен Хачатурян зазначив: «Ми дуже раді, що після 18-місячної перерви через пандемію можемо відновити проєкт «АртАстерс» з виставкою вишуканих робіт унікальної художниці, яка працює з різними техніками, жанрами та багатовимірними алегоричними сюжетами. Усі роботи цієї ­виставки об’єднані універсальними сенсами жіночності та українського етнокультурного коду. Ці роботи не тільки прекрасні, але й змушують задуматися, адже проблеми гендерної нерівності продовжують широко дискутуватися на міжнародному рівні і вимагають нових підходів до їхнього вирішення».

Президент Американсько-Української Ділової Ради Морган Вільямс теж прокоментував цю подію: «USUBC радо підтримує проєкт «АртАстерс» уже понад 12 років. Протягом усього цього часу заходи «АртАстерс»/USUBC представляють українську культуру членам USUBC та більш широкому колу представників ділової спільноти з метою продемонструвати українське мистецтво у всьому його розмаїтті. Виставка «Сенси» Інни Пантелемонової є наочним прикладом втілення в життя цієї благородної місії».

 

Інна ПАНТЕЛЕМОНОВА

Одна з найяскравіших представниць нового покоління українського візуального мистецтва. Є членом Національної спілки художників України. Її роботи демонструвалися на десятках виставок в Україні та за кордоном. До «АртАстерс» виставка «Сенси» Інни Пантелемонової з великим успіхом експонувалася в Національному музеї Тараса Шевченка у м. Києві.

-->