Події: Річна премія

Максим СИСОЄНКО

«Юридическая практика» відзначила найкращих гравців юридичного ринку на щорічній церемонії Legal Awards

Щорічна церемонія нагородження «Юридична премія року» сьомий рік поспіль зібрала найкращих представників юридичного бізнесу в одному місці: до столичного готелю Hyatt Regency красною доріжкою завітали понад 150 гостей, які представляли українські та міжнародні юридичні фірми, а також юридичні департаменти великих підприємств.

Цього року в головному «меню» вечора було запропоновано тридцять номінацій, а той факт, що торішні переможці не могли брати участь у тій самій номінації, лише додавав інтриги. Та, попри нововведення 2012 року, ЮФ «Астерс» знову підтвердила своє лідерство на ринку юридичних послуг, претендувавши на нагороди одразу в десяти номінаціях. Інші визнані лідери — МЮФ DLA Piper, ЮФ Sayenko Kharenko та АО Arzinger — претендували на дев’ять та шість нагород відповідно.

Підсумки голосування традиційно трималися у таємниці до останньої миті: конверти з іменами переможців доставив безпосередньо на церемонію нагородження менеджер компанії Deloitte & Touche USC (офіційний аудитор «Юридичної премії») Тарас Кожушко. Імена ж переможців оголошували колеги по цеху — юристи юридичних фірм.

Щодо особливостей Legal Awards-2013, то цьогоріч з’явилася нова номінація — «Найкращий юрист з ведення справ у Європейському суді з прав людини» (переможець — Андрій Крістенко, асоційований партнер ЮФ ILF), уперше нагороду отримала ЮФ «Династія», ставши найкращою регіональною юрфірмою, а ЮФ Sayenko Kharenko також уперше стала «Юридичною фірмою року». АО AVER LEX було визнано «Відкриттям року», а «Проривом року» — МПЦ EUCON. Найкращою серед іноземних юридичних фірм вкотре стала МЮФ CMS Cameron McKenna.

У персональних номінаціях Олексія Дідковського, керуючого партнера ЮФ «Астерс», було оголошено «Найкращим партнером юридичної фірми», адвокат Ярослав Зейкан став переможцем у номінації «Найкращий адвокат у кримінальних справах», а найкращим судовим юристом номінаційна комісія визнала Юрія Петренка, партнера ЮФ «Спенсер і Кауфманн».

У найбільш необ’єктивній за формою, але цілком безкомпромісній за змістом номінації «За видатні професійні досягнення» (вибір головного редактора «Юридической практики» Рустама Колесника) перемогу здобув метр юридичного ринку Василь Кисіль, старший партнер ЮФ «Василь Кісіль і Партнери».

Тож кожен отримав по заслугах: лауреати показали, як досягати висот, до яких прагнуть інші, номінанти виявили неабиякий потенціал, що має простір для розвитку, а решта — приклад того, як займатися улюб­леною справою та бути успішним.

Урочиста церемонія, як і личить такій події, пройшла у дружній атмосфері: юристи вітали лауреатів, спілкувалися та пригощалися вишуканими стравами.

Варто відзначити, що, як і у минулі роки, захід був соціально спрямований, адже зібрані під час юридичної премії кошти були передані до міжнародного благодійного фонду «Дитяче серце».

-->