Преамбула: Пораді — раді

Ольга ПРОСЯНЮК,
адвокат, керуючий партнер АО AVER LEX, к.ю.н.

Незважаючи на те, що навколо безліч якісної інформації та корисної практики, люди полюбляють радитися зі своїми партнерами, колегами та друзями. Кожна успішна людина може мати ряд наставників у різних сферах, адже навіщо придумувати велосипед протягом багатьох років, коли його вже винайшли? Ключі до успіху існують, лише варто про це попросити чи грамотно організувати. Наставництво по-різному організоване в юридичних фірмах, адже хтось займається ним винятково у професійних проектах, а хтось — глибше, психологічно підтримуючи, вірячи, щодня мотивуючи та надихаючи.

Інформаційні технології — інструмент, який береже час, а отже — життя. Сьогодні стають актуальними «хмарні» технології, у всьому світі спостерігається тенденція до позаофісної діяльності, маркетологи простежують чітку конверсійність проектів та відсіюють неефективні шляхи просування, тому сучасні ІТ стають незамінними для оптимізації всіх бізнес-процесів.

Проте, використовуючи найсучасніші продукти технологічного процесу, не варто забувати і про потужність результатів спільної роботи команди. У багатьох випадках, при вирішенні питань проекту, прийняття колективних рішень та формування ідей супроводжуються передачею досвіду в рамках колективу від старших колег. Рідше проводяться спеціальні семінари та майстер-класи для членів команди від керівництва або спеціально запрошених зовнішніх консультантів.

Про те, хто, як і навіщо це робить, читайте на сторінках цього номера журналу.

-->