Традиції: Правники очистилися

Відділення Асоціації правників України у м. Києві, а також львівський осередок учергове зібрали правників на традиційний щорічний захід — «Купання у Хрещенські морози». Місцем зустрічі столичних юристів, як і раніше, став пляж ресторану «Маячок», що на Жуковому острові

«Купання у Хрещенські морози» — захід, який щороку збирає все більше і більше бажаючих зануритися у крижану воду заради зміцнення духу і тіла. «Ті, хто хоч раз спробував занурюватися в ополонку на Хрещення, не відступають від цієї традиції, — впевнений президент АПУ Денис Бугай. — Це надає енергії та бадьорості на весь наступний рік й, окрім того, приносить ясність думок та помислів».

Розділяють цю думку і багато інших учасників заходу, для яких купання у хрещенські морози також має високу духовну цінність. Члени правління АПУ Андрій Журжій, Микола Очкольда та Валентин Загарія вже не перший рік занурюються в освячену воду на Хрещення і цього року також не порушили традиції, долучивши до неї багатьох своїх колег та друзів. Враження від купання в усіх учасників були, безумовно, позитивні. Адже цей досвід є по-своєму унікальним, а захоплюючими емоціями від нього хотітеметься ділитися ще довго, бо це чудова нагода весело, цікаво та корисно провести час. Здавна вважалося, що «хрещення» крижаною водою підвищує тонус, надає нових сил та, як ніщо інше, заряджає бадьорістю.

-->