Автостоп: Нове покоління BMW X5

Найуспішніший у світі автомобіль класу SAV представляє новий рівень інновацій, комфорту і задоволення від водіння: новий BMW X5

Третє покоління BMW X5, засновника сегменту спортивних автомобілів для активного відпочинку — Sports Activity Vehicle ( SAV ) — і світовий лідер у своєму класі, задає нові стандарти комфорту та якості.

Персоніфікований дизайн

Дизайн кузова піддався еволюційним змінам порівняно з попередньою моделлю. Потужна й солідна перед­ня частина кузова з подвійними круглими блок-фарами, що доходять до решітки радіатора; елегантно витягнутий силует; рельєфна лінія колісних арок; акуратні форми задньої частини кузова, а також повітряні шторки і спеціальні елементи на задньому склі поліпшують аеродинамічні характеристики автомобіля і гармонійно доповнюють дизайн. У моделі передбачені нові опції для індивідуалізації: лінії оформлення Design Pure Experience і Design Pure Excellence, а також спортивний М-пакет. Компоненти оздоблення екстер’єру та інтер’єру можна поєднувати практично в будь-яких комбінаціях. На шанувальників бренду очікує просторий та комфортний салон із збільшеною оглядовістю; високе положення сидіння; низько розташована передня панель з горизонтальними лініями, подовженими в дизайні обшивки дверей, і додатковими декоративними панелями. Функціональність салону було підвищено завдяки спинці задніх сидінь, що складається в пропорції 40:20:40; збільшенню об’єму багажного відсіку з 650 до 1 870 літрів; автоматичному приводу кришки багажника в базовій комплектації; відкриванню і закриванню багажника за допомогою дистанційного управління, а також доступні як опція «комфортні задні сидіння» і «третій ряд сидінь».

Підвищена екологічність

Автомобіль доступний з трьома варіантами двигунів: BMW X5 xDrive50i, з бензиновим двигуном нового покоління V8 (330 кВт/450 к.с.), BMW X5 xDrive30d, з модернізованим рядним шестициліндровим дизельним двигуном (190 кВт/258 к.с.), а також версія BMW M Performance — BMW X5 M50d з рядним шестициліндровим дизельним двигуном з потрійним турбонаддувом (280 кВт/381 к.с.). Завдяки таким функціям моделі в усіх комплектаціях відповідають екологічній нормі Євро-6. Зниження витрати палива і шкідливих викидів досягається за рахунок оптимізації маси, оптимального напряму повітряних потоків, будови двигунів і серійної восьмиступінчастої автоматичної коробки передач; технології BMW Efficient Dynamics; функції Start/Stop, режиму ECO PRO, включаючи функцію асистента руху накатом і Proactive Driving Assistant. Контроль режимів руху — перемикач Driving Experience Control — входить у стандартну комплектацію моделей; адаптивні пакети ходової частини Comfort, Dynamic і Professional, а також адаптивна M-підвіска встановлюються для підвищення керованості і комфорту при русі; електромеханічний підсилювач рульового управління для всіх модельних варіантів; активне рульове управління як опція. У базову комплектацію автомобіля входить система повного приводу BMW xDrive.

Інноваційні системи

Особливу увагу було приділено інноваційним технологіям у рамках програми BMW Connected Drive. У BMW X5 встановлені: повнокольоровий дисплей з розширеним набором відображуваних даних; система BMW Night Vision з функцією розпізнавання пішоходів і тварин з динамічним точковим освітленням Dynamic Light Spot, система стеження за розміткою, індикація обмеження швидкості, асистент паралельного паркування з автоматичним управлінням продовжним і поперечним переміщенням автомобіля. Власнику X5 також доступна система кругового огляду з обертом 360 градусів, система Асистент водіння, що включає систему стеження за розміткою та попередження про небезпеку зіткнення і наїзду на пішохода, з функцією підготовки гальмівних механізмів до різкого гальмування; система Асистент водіння Plus з активним круїз-контролем і функцією Stop & Go, включаючи гальмування до повної зупинки автомобіля, система допомоги при русі в пробці (Traffic Jam Assistan ) з активним регулюванням швидкості автомобіля й кута повороту рульового колеса без участі з боку водія. Передбачене також сучасне додаткове обладнання: контрольний дисплей розміром до 10,25 дюйма для серійної системи управління iDrive; сенсорний контролер у поєднанні з навігаційною системою; високоякісні матеріали; аудіосистема об’ємного звучання Bang & Olufsen класу High-end, а також нова мультимедійна система для задньої частини салону з двома дисплеями.

Технічні особливості

Модель представлена з трьома варіантами двигунів.

BMW X5 xDrive50i оснащений V-подібним восьмициліндровим бензиновим двигуном з технологією BMW TwinPower Turbo (два турбонагнітача, система безпосереднього впорскування палива, Valvetronic). Робочий об’єм складає 4 395 см3, потужність — 330 кВт/450 к.с. при 5 500 об./хв., макс. обертаючий момент — 650 Н/м, при 2 000—4 500 об./хв., розгін від 0 до 100 км/год. за 5 секунд, максимальна швидкість — 250 км/год., середня витрата палива за ЄС: 10,4—10,5 л/100 км, викиди CO2 — 242—244 г/км, екологічний стандарт: Євро-6.

BMW X5 xDrive30d укомплектований рядним шестициліндровим дизельним двигуном з технологією BMW TwinPower Turbo (турбонагнітач із змінною геометрією турбіни, система безпосереднього впорскування палива Common Rail). Робочий об’єм складає 2 993 см3, потужність — 190 кВт/258 к.с. при 4 000 об./хв., макс. обертаючий момент — 560 Н/м при 1 500—3 000 об./хв., розгін від 0 до 100 км/год. за 6,9 с, максимальна швидкість — 230 км/год., середня витрата палива за ЄС: 6,2 л/100 км, викиди CO2 — 162—164 г/км, екологічний стандарт: Євро-6.

У BMW X5 M50d встановлений рядний шестициліндровий дизельний двигун з технологією M Performance TwinPower Turbo (потрійний турбонаддув, турбонагнітачі високого тиску із змінною геометрією турбіни система безпосереднього впорскування палива Common Rail з п’єзофорсунками, максимальний тиск упорскування 2 200 бар). Робочий об’єм — 2 993 см3, потужність — 280 кВт/381 к.с. при 4 000—4 400 об./хв., макс. обертаючий момент — 740 Н/м при 2 000—3 000 об./хв., розгін від 0 до 100 км/год. за 5,3 с, максимальна швидкість — 250 км/год., середня витрата палива за ЄС: 6,7 л/100 км, викиди CO2 — 177 г/км, екологічний стандарт — Євро-6.

-->