№03 Березень 2012 року

№03 Березень 2012 року

Дискусія: Рекомендована швидкість

Євген ПІДЛІСНИЙ

Не секрет, що в Україні є чимало проблем, обумовлених затягуванням строків розгляду справ у судах через процесуальні диверсії. Справи розтягуються у часі й через складнощі для учасників процесу дістатися до суду.

Далі→

Тема: Службовий роман

Під партнерством юридичного бізнесу з державою зазвичай розуміють одну з двох форм співпраці: участь правників у дорадчих та консультативних радах при державних органах або їх безпосереднє юридичне обслуговування. Обидві форми вельми привабливі для юристів, адже остання означає прибуткові замовлення, а перша — корисні зв’язки і, до того ж, крихту піару.

Утім, відносини в цій сфері оповиті тінню: переважна більшість правників не знайшла, що розповісти...

Далі→

Судова практика: Страховка без зобов’язань

Володимир СЕМЧУК,
керівний партнер мережі судової практики VSLitigation

Безумовно, фінансова криза, що охопила Україну, останнім часом дуже негативно вплинула на ринок страхування. Її наслідком стало значне збільшення...

Далі→

Виставка: Пам’яті Віталія Розвадовського

З 29 лютого по 8 березня ц.р. у філії Київського національного музею російського мистецтва «Дитяча картинна галерея» («Шоколадний будинок») проходила персональна виставка пам’яті фотографа Віталія Розвадовського.

Далі→

Автостоп: Subaru XV — міський універсал

З моменту першої появи концепту Subaru XV на автошоу в Шанхаї минуло всього півроку, і ось абсолютно новий кросовер середнього класу від Subaru вже впевнено крокує київськими вулицями. Свого часу Subaru Outback і Forester стали законодавцями моди...

Далі→