№04 Квітень 2012 року

№04 Квітень 2012 року

Сімейне право: Шлюбна абетка

Юлія ЯШЕНКОВА,
старший юрист МЮГ AstapovLawyers

Відповідно до змін, внесених до Кодексу про шлюб та сім’ю згідно із Законом України від 23 червня 1992 року № 2488-VII, в Україні було запроваджено інститут шлюбного договору. Разом із тим, положення, внесені до чинного на той момент Кодексу, зачіпали питання

Далі→

Тема: Розділяй та пануй

У той час як західний юридичний світ дедалі більше укрупнюється, Україна живе своїм життям. І не лише вона, а й чимало інших країн, що розвиваються. Натомість, вибудування транснаціональних юридичних альянсів та «народження гігантів», як охрестили свого часу в професійному середовищі злиття Hogan Lovells (що об’єднали потужних гравців з Європи та США), більш характерне для розвинених країн.

Далі→

Судова практика: Активований напрямок

Прийняттям Закону України «Про акціонерні товариства» (Закон) законодавець зробив позитивний крок назустріч врегулюванню значної кількості корпоративних конфліктів.

Закон поставив крапку в ряді зловживань...

Далі→

Раут: Юристи з відзнакою

Ніка ГЛАЗУНОВА

У готелі «Русь» відбувся Forum юридичної практики та урочистий прийом на честь провідних українських юристів, що завершив щорічний цикл заходів з нагоди Днів юридичної практики. Це професійне свято щорік відзначається 15 березня...

Далі→

Автостоп: Нове обличчя Opel Zafira Tourer 2012

Ніка ГЛАЗУНОВА

За рівнем оснащення, якості матеріалів і насиченості електронними системами Tourer претендує на більш високий статус, ніж звичайна Zafira.

Жвавий інтерес публіки і фахівців до концептуального Opel Zafira Tourer виник ще на стадії появи його ілюстрацій...

Далі→