Сімейне право: Дитина на замовлення

Максим ШЕВЕРДІН,
партнер ЮФ «Кібенко, Оніка і Партнери», адвокат

Світлана БАБИЧ,
партнер ЮФ «Кібенко, Оніка і Партнери», адвокат

Тема застосування допоміжних репродуктивних технологій (ДРТ), а особливо виношування дитини сурогатною матір’ю, за останні кілька років набула в Україні чималої популярності. Це пояснюється декількома факторами...

Далі→

Тема: Фінсерфінг

Євгенія РУЖЕНЦЕВА

У чому полягають особливості фінансового планування в юридичному бізнесі? Хто має виконувати функції фінансового планування в юрфірмі (великій/середній/малій)?

Яким чином налагоджене фінансове планування у вашій компанії? Що необхідно враховувати при плануванні річного бюджету юрфірми? Чи потрібен резервний фонд?

Що необхідно враховувати при плануванні річного бюджету юрфірми? Чи потрібен резервний фонд?

Далі→

Тема: Фінансовий квест

Ірина НІКІТІНА,
незалежний консультант

Щоб зрозуміти реальність щодо фінансів у юридичній фірмі, побудови системи управлінської звітності та самого процесу звітності, я дозволю собі навести систему координат, в якій особисто я працювала впродовж останніх п’яти років:

 

Далі→

Проблема: Злочин без адреси

Світлана ТРОФИМЧУК,
партнер, адвокат АО «С.Т. Партнерс»

Євген МУЗИЧЕНКО,
партнер, адвокат АО «С.Т. Партнерс»

Українське законодавство тільки недавно почало розвиватися у сфері захисту прав інтелектуальної власності та прав на захист персональних даних в Інтернеті, а правове врегулювання цього питання у Всесвітній мережі й до сьогодні залишає бажати кращого.

Далі→