№07-08 Липень-Серпень 2013 року

№07-08 Липень-Серпень 2013 року

Дискусія: Операція «Утилізація»

Євген ПІДЛІСНИЙ

Прийняті Верховною Радою України та підписані Президентом наприкінці липня Закони № 0936 «Про утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів» та № 0975 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо сплати екологічного

Далі→

Тема: Конкурентна противага

Дар’я СВАТКОВА

З якими проявами недобросовісної конкуренції з боку колег вам доводилося стикатися? Які шляхи боротьби з таким негативним явищем ви вважаєте найефективнішими?

Яка стратегія конкурування ближча вашій фірмі: «блакитного» чи «червоного» океанів? Чи можна вважати стратегію «блакитного океану» дієвим механізмом конкурентної боротьби на ринку юридичних послуг?

 

Далі→

Бізнес: Ведмежа послуга

Володимир БОГАТИР

Необхідно визнати, що правові послуги, нарівні з маркетинговими, інжиніринговими, освітніми, різ­ними інформаційно-кон­сультаційни­ми тощо, перебувають в зоні підвище­ної уваги податкових органів на пред­мет правомірності формування отримувачем

Далі→

Особистість: CONTEMPORARY LAW Эрнеста ГРАМАЦКОГО

В начале года адвокатская фирма «Грамацкий и Партнеры» отметила свое пятнадцатилетие. Чем вдохновляется, чем живет Эрнест Грамацкий сегодня?

Фирма — как жена на пятнадцатом году семейной жизни: мало, чтобы вы хотели ее, — нужно, чтобы и она хотела вас. Рутина кроется не в работе, а в самих людях, в нашем мышлении. Посмотрите за пять лет пять тысяч спектаклей, и вы возненавидите театр.

 

Далі→