№10 Жовтень 2013 року

№10 Жовтень 2013 року

Преамбула: Бути найкращим

Олексій КОТ,
керуючий партнер ЮФ «Антіка»

Клієнт — наше все! Це найбільша цінність юридичного бізнесу, його основа та його надія. Щодня ми працюємо над тим, щоб зберегти та примножити свою клієнтську базу. Працюємо важко, самовіддано, вибудовуючи довірчі відносини, шліфуючи юридичну майстерність.

Далі→

Опитування: Інвест-захист

Алеся КОСМИНА

Проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту прав інвесторів» № 2013а від 15 травня 2013 року (Законопроект), підготовлений Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку силами 282 народних депутатів...

Далі→

Регіон: Національна підтримка

Євген ПІДЛІСНИЙ

Одним із шляхів розвитку юридичного бізнесу є підкорення юрфірмами нових регіонів. Звичайно, через складну економічну ситуацію географічна експансія наразі не є пріоритетним напрямом, але навіть сьогодні юрфірми рапортують про посилення...

Далі→

Профіль: Спорт. Труд. Суд

Євген ПІДЛІСНИЙ

На сьогодні є лише один «спортивний» закон — Закон України «Про фізичну культуру і спорт», який було прийнято ще у 1993 році і який зазнав лише несуттєвих змін. Цей Закон окреслює тільки загальні поняття спорту, спортивних федерацій, спортсменів тощо. 

Далі→

Судова практика: Практика від сохи

Земельні спори — категорія спорів, що не є настільки обговорюваною в професійному середовищі, порівняно з іншими категоріями, такими, як скажімо, кредитні правовідносини.

Далі→