№01-02 Січень-Лютий 2014 року

№01-02 Січень-Лютий 2014 року

Преамбула: Пораді — раді

Ольга ПРОСЯНЮК,
адвокат, керуючий партнер АО AVER LEX, к.ю.н.

Незважаючи на те, що навколо безліч якісної інформації та корисної практики, люди полюбляють радитися зі своїми партнерами, колегами та друзями. Кожна успішна людина може мати ряд наставників у різних сферах, адже навіщо придумувати велосипед протягом багатьох років, коли його вже винайшли? 

Далі→

Професія: Повне зібрання

Геннадій ЄРМОЛЕНКО

На конференціях юристів у вис­тупах часто порушуються питання впровадження нових стандартів, структуризації бізнесу, стратегічного планування та інших інструментів розвитку бізнесу. 

Далі→

Технології: Колективний розум

Андрій ТРЕМБІЧ,
адвокат АФ «Грамацький і Партнери»

Принципова складність впровадження системи управління знаннями (СУЗ) в юридичній фірмі полягає в тісному особистісному зв’язку носіїв специфічного експертного досвіду (юристів) зі знаннями, що в результаті такого досвіду напрацьовуються. Здебільшого такі знання є глибоко суб’єктивними, а в дечому — взагалі невідокремлюваними від суб’єкта, тобто такими, що не підлягають формалізації.

Якщо чесно, то управління знаннями — це лише трендове гасло в теорії менеджменту, ...

Далі→

Тема: Керувати процесом

Марина ГОЛОТА,
директор ЮФ Sayenko Kharenko

На певних віхах свого розвитку перед більшістю компаній постає питання: що робити з масивом напрацьованої інформації, знань, ноу-хау? Декілька років тому таке питання з’явилося і у нас. У процесі пошуку відповіді ми з’ясували, що, починаючи ...

Далі→

Дорожні нотатки: Дах світу

Євген ПІДЛІСНИЙ

З огляду на відособленість регіону, високогірний клімат та малу щільність населення і сформувалися основні риси, притаманні тибетцям: індивідуалізм, внутрішній спокій та інтровертність. Показовою була ситуація, що сталася з експедицією Миколи Реріха, ...

Далі→

Автостоп: Нове покоління BMW X5

Третє покоління BMW X5, засновника сегменту спортивних автомобілів для активного відпочинку — Sports Activity Vehicle ( SAV ) — і світовий лідер у своєму класі, задає нові стандарти комфорту та якості.

Далі→