Тема: БРЕНД-РИНГ

У чому полягає специфіка розробки фірмового стилю в юридичному бізнесі? Яким чином розроблявся фірмовий стиль вашої компанії? На які зразки ви рівнялися? Наскільки часто відбувається його оновлення/ребрендинг?

Дмитро ПІЧУГІН, партнер МЮФ Goldblum and Partners

 

Вважаю, що для юридичної фірми важлива насамперед назва, яка повинна бути простою для запам’ятовування (не зрозуміло, чому переважна більшість юристів при створенні фірми не звертаються до неймінгових агенцій), і логотип, простий для відтворення та з мінімумом кольорів.

Далі→

Професія: ФОРC-мінор

Алеся КОСМИНА

За будь-яких форс-мажорних обставин державного масштабу навантаження на консалтингові компанії одразу стає більшим — юристам доводиться майже цілодобово надавати клієнтам юридичну та психологічну підтримку і водночас думати, як розв’язати власні проблеми.

Швидка допомога

«Через АТО вимушено припинено роботу офісу компанії в Донецьку, — розповідає партнер адвокатського об’єднання «СК ГРУП» Юлія Курило. — Працівники та клієнтські досьє евакуйовані до інших регіонів та офісів». Разом із тим у компанії почастішали запити від клієнтів, пов’язані із мобілізацією їхніх працівників, умовами добровільної допомоги на користь МВС та Міноборони.

Далі→

Технології: Незворотний зв’язок

Алеся КОСМИНА

Специфіка роботи юриста вимагає швидкої реакції, постійного доступу до важливих документів та можливості швидкого пошуку потрібної інформації не лише на робочому місці. Арсенал інструментів для цього сьогодні справді великий: сучасні мобільні пристрої та пропозиції операторів мобільного і бездротового зв’язку дають змогу влаштувати офіс де завгодно — біля моря, в горах, у небі або під час відпустки. Крім того, численні мобільні додатки значно спрощують життя пересічному юристові, дозволяючи не витрачати дорогоцінний час на пошук інформації.

Далі→

Судова практика: Автономний режим

В’ячеслав КРАГЛЕВИЧ,

 партнер ЮК FCLEX

На жаль, так сталося, що Російська Федерація в односторонньому порядку за межами міжнародних правових доктрин порушила територіальну цілісність України, включивши до свого складу територію Автономної Респуб­ліки Крим.

Крім того, наявні беззаперечні докази участі громадян РФ у військових діях на території України та у спробах порушення територіальної цілісності на сході та півдні України, також є доведеними факти систематичної поставки з РФ зброї на користь незаконних озброєних бандформувань, що діють на території України, в тому числі, за свідченням очевидців, територія України періодично піддається обстрілам з території РФ.

Далі→

Спорт: Фірма у формі

Сергій РУЖЕНЦЕВ

Серед юристів є чимало прихильників здорового способу життя, представників любительського та навіть професійного спорту. А серед юридичних компаній усе більш популярним нині стає заохочення працівників до фізичної культури та різноманітних корпоративних змагань. Тож як розвивається новий тренд у середовищі вітчизняних правників?

Далі→