Опитування: Зароби сам

Перші зароблені гроші за­пам’ятовуються назавжди. А винагорода, отримана завдяки професійним знанням, приносить усвідомлення того, що заробляти на життя можна улюбленою справою. Зважаючи на те, що досвід у бізнесі набувається не одразу, переважна більшість практикуючих юристів розпочали працювати ще за студентських часів. Проте разом із досвідом поступово прийшло і почуття відповідальності.

«УЮ» поцікавився, яка саме робота правника принесла перший заробіток, з чого розпочиналася кар’єра успішних юристів та в якій саме практиці.

 

Далі→

Тема: Крок до зірок

Євгенія РУЖЕНЦЕВА

Очікування українських юристів від євроінтеграції варіюються від повного песимізму до стриманого оптимізму, але всі погоджуються з тим, що подальша доля юридичного бізнесу залежатиме від здатності щоденно відповідати на нові запити клієнтів та виклики ринку

Далі→

Проблема: У неоплаченому боргу

Іван ГРЕЧКІВСЬКИЙ,
адвокат «Адвокатського бюро Гречківського»

Відносини між юридичним радником та його клієнтом, виходячи з їхньої специфіки, здебільшого побудовані на взаємній довірі. Тому переважна більшість спорів, які виникають у процесі надання юридичних послуг, вирішуються шляхом переговорів та взаємних поступок. Але часом трапляється й так, що сторонам не вдається досягти прийнятного компромісу, тож спір доводиться передавати на розгляд господарським судам.

Далі→

Фокус: У світлі пригод

Віолетта ЛОБАН

Для людини, яка любить і цінує життя, мало основного професійного заняття, навіть того, яке можна назвати справжнім покликанням. Світ дарує безліч чудових можливостей, якими людина, як художник своєї долі, може додати їй кольору. Тож «УЮ» вирішив з’ясувати, що, крім професії, приносить юристам задоволення?

 

Далі→