Бізнес: Стартовий пакет

Алеся КОСМИНА

Кожен амбітний студент, мрією якого є серйозна кар’єра в юридичній компанії, прагне потрапити на стажування до провідної юридичної фірми. Утім, студентів багато, а місць у юрфірмах — ні, тож критерії відбору досить суворі. Але й бонуси серйозні — починаючи від можливості побачити роботу лідерів ринку на власні очі до запрошення на роботу. Отже, які проекти для молодих та амбітних нині пропонують юридичні фірми?

Далі→

Тема: Кримський статут

Євгенія РУЖЕНЦЕВА

Невизначеність правового поля Криму змушує юристів шукати нестандартних способів розв’язання проблем, які постають перед бізнесом

Далі→

Дискусія: Ілюзія захисту

Євген ПІДЛІСНИЙ

Складна екологічна ситуація в Україні обумовлена не лише способом життя за принципом «після нас — хоч потоп», а й відсутністю реально діючої системи штрафів за порушення правил поводження з природними ресурсами та неможливістю у більшості випадків попередити протиправні дії.

Далі→

Судова практика: Впасти в люстрацію

Попри значущість прийнятого Закону про люстрацію лише його застосування на практиці виявить те, наскільки справдяться суспільні очікування

Далі→

Фокус: Арт-Приціл

Віолетта ЛОБАН

Більшість людей не уявляють свого життя без мистецтва. Ми отримуємо духовну насолоду від споглядання прекрасного, а безпосереднє долучення до процесу творчості може стати для людини певною медитацією, що поповнює енергетичні запаси. «УЮ» вирішив дізнатися, що надихає українських юристів та без чого вони не уявляють свого життя.

Далі→