№07-08 Липень-Серпень 2017 року

№07-08 Липень-Серпень 2017 року

Комплаєнс: Робота в комплаєнсі

Олена ЛИННИK,
керуючий партнер
GRYPHON INVESTMENT CONSULTING GROUP

Ефективна система комплаєнс-контролю — запорука запобігання та протидії всім видам бізнес-ризиків

Далі→

Особистість: Земельна відповідь

Питання впровадження земельної реформи постало ще за часів здобуття Україною незалежності, але її реалізація щоразу гальмувалася через відсутність відповідного законодавства, а головне — брак політичної волі діючої влади. Сьогодні ж заяви про створення ринку земель сільськогосподарського призначення лунають дедалі гучніше, а для обговорення проблематики галузі створюються різні майданчики.

Далі→

Тема: Топ-контроль

Євгенія РУЖЕНЦЕВА

Максим СИСОЄНКО

Дедалі частіше згадування юридичних фірм у міжнародних рейтингах стає одним із критеріїв або навіть тендерною умовою під час вибору зовнішнього юридичного радника.

Далі→

Авторське право : Твір у майбутнє

Юристи — фахівці з копірайту по-новому переписують фрагменти Бернської конвенції про охорону літературних і художніх творів

Далі→

International: За кадром

Алеся КОСМИНА

Коли мова заходить про те, щоб зменшити плинність кадрів, не втративши при цьому ефективності роботи, до справи береться спеціаліст з кар’єрного розвитку — фахівець, що останнім часом усе частіше стає невід’ємною штатною одиницею юридичної фірми

Далі→

Проза життя: Правила життя Олексія Резнікова

Олексій Резніков — відомий український правник, політик та спортсмен. Період його активної юридичної діяльності припадає на 1991—2014 роки. У 2010 році World’s Leading Litigation Lawyers Guide визнає пана Резнікова одним із найкращих судових адвокатів в Україні. У червні 2014 року його обрано депутатом Київської міської ради VII скликання, а згодом — заступником міського голови — секретарем міської ради.

Далі→