Програмна продукція: Кругова запорука

Дмитро МЕЛАШ,
старший юрист Gryphon Group, адвокат

Про особливості передачі (відчуження) майнових прав на програмну продукцію як запоруку ефективного захисту прав та законних інтересів ІТ-компаній

Далі→

Тема: Технічне завдання

Максим СИСОЄНКО

СЕРГІЙ ВОВК

Legal tech — ще донедавна це словосполучення було певною екзотикою в лексиконі правників. Але вже сьогодні той, хто не застосовує високі технології, починає пасти задніх.

Далі→

Особистість: Єдині в освіті

 

У процесі підготовки до запуску окремого блоку інноваційного освітнього проекту
Legal High School — Школа кримінальної практики — «Український юрист» поспілкувався з ідейними організаторами та генеральними партнерами проекту — старшим партнером компанії EQUITY Віктором БАРСУКОМ та партнерами-хедлайнерами напряму white сollar сrime — В’ячеславом КРАГЛЕВИЧЕМ, Олександром ЛИСАКОМ та Тарасом ПОШИВАНЮКОМ

Далі→

International: Владні перевантаження

Алеся КОСМИНА

Як і будь-який інший президент з великими амбіціями, вже другий рік поспіль Дональд Трамп усіляко намагається надати більше влади виконавчій гілці, тобто у першу чергу собі.

Далі→

Проза життя: Правила життя Ольги ЛУК’ЯНОВОЇ

 

Справжнім професійним покликанням Ольги Лук’янової стала синергія юриспруденції та бізнесу. Інхаусом вона працює понад 27 років, з яких у сфері FMCG — 21 рік. Була керівником юридичного відділу міжнародних компаній Procter & Gamble та JTI.
Зараз є керівником юридичного відділу, офіцером з дотримання корпоративних стандартів та політик «Хенкель» в Україні.

Далі→