Судова реформа: Бути ключем

Олександр КРЕНЕЦЬ,
радник ЮФ Evris

Петро НОВАКОВСЬКИЙ,
радник ЮФ Evris

  2018 рік, що добігає завершення, ознаменувався для всієї професійної юридичної спільноти як рік втілення в життя розпочатої наприкінці 2017-го нової віхи судової реформи. За цей час розпочав роботу Верховний Суд, значних ротацій зазнав суддівський корпус, а практикуючі юристи зіткнулися з процесуальними новелами оновлених кодексів. Ці та інші новації судової реформи пропонуємо оглянути у цій статі.

Далі→

Тема: Річне питання

Максим СИСОЄНКО,

СЕРГІЙ ВОВК

  Наприкінці року прийнято оцінювати власні здобутки, прогнозувати стан ринку, планувати реалізацію нових проектів. Не будемо порушувати традицію й цього разу. Наші експерти дадуть оцінку року, що минув, поділяться власними спостереженнями та враженнями. І, звісно, розкажуть, до чого юридичному ринку варто підготуватися вже у новому році

Далі→

Тема: Зміна уповільненої дії

Сергій ПОПОВ,
партнер KPMG Law Ukraine

  На фоні чергових етапів судової реформи і законодавчих змін у напрямі монополії адвокатури в Україні з’явилися додаткові вимоги до, як ми жартуємо, українських «баристерів», тобто адвокатів. Юридичні компанії зробили ставку на виховання своїх адвокатів або ж на розширення штату, запрошуючи на роботу спеціалістів, які вже отримали відповідне свідоцтво. Також цей фактор вплинув і на роботу інхаусів, адже ті, хто не встиг отримати адвокатське свідоцтво, будуть змушені віддавати супровід судових справ на аутсорс консультантам.

Далі→

Тема: Розподільна здатність

Дмитро СИРОТА,
керуючий партнер SDM Partners

Сергій ДЗИС,
керуючий партнер SDM Partners

  Єдине, в чому український ринок юридичних послуг сьогодні стабільний, це його мінливість та конкурентність. 2018 рік також був доволі динамічним. На ринку, як і в попередні роки, були присутні і українські юрфірми, і представництва великих міжнародних юридичних фірм, постійно з’являлися нові компанії.

Далі→

Особистість: Де-юрський період
Григорія ТРІПУЛЬСЬКОГО

  Ринок юридичних послуг дуже чуттєвий до бізнес-процесів, що відбуваються в країні. Водночас кожному регіону України притаманні свої особливості, що позначається і на діяльності місцевих юридичних компаній. Однією з відмінностей одеського регіону керуючий партнер ЮКК «Де-Юре», адвокат, к.ю.н. Григорій Тріпульський називає те, що всі провідні юридичні фірми, представлені в місті, — виключно місцеві. Тож якою вбачається ситуація на ринку юрпослуг з Одеси, чим запам’ятався 2018 рік і з якими очікуваннями юристи зустрічатимуть рік наступний.

Далі→

Проза життя: Правила життя
Євгенія СОЛОДКО

  Він полюбляє нагадувати, що адвокати — совість держави. Він вірить, що ця професія в Україні відродить колишній престиж. Як захисник він веде складні політичні процеси і за словом до кишені не полізе. Його приємно слухати та читати. І навряд чи комусь дуже хочеться опинитися з ним по різні боки барикад. Євгеній Вікторович Солодко — голова адвокатського об’єднання «Солодко і Партнери», адвокатською діяльністю займається понад 20 років. Його основні спеціалізації: кримінальне право, кримінальний процес, сфера економічних злочинів, захист держслужбовців. Сьогодні Євгеній Вікторович ділиться з читачами «УЮ» своїми правилами життя

Далі→