Історичне право: Першість леді

Ксенія ВЕНГЕР,
історик

Декотрі з них були та є справжніми політикинями та громадськими діячками. Інші — лише господинями в президентському маєтку. Але всі вони були та є справжніми леді. Першими леді своєї держави.

Далі→

Тема: Підсумковий баланс

    Завершення року завжди передбачає підбиття певних підсумків, результатів та досягнень, аналіз помилок та висновків на майбутнє. Не гадаючи довго на кавовій гущі, ми запросили експертів розповісти, яким був цей рік для юридичного ринку, компаній, що працюють на ньому, практик та індустрій.

Далі→

Особистість: Попит на професіоналізм

    Ринок юридичних послуг дуже чутливий до змін, що відбуваються в країні. Водночас 2019 рік був особливо багатим на події, що вплинули на його подальшу перспективу. Тож на нас очікує новий етап його активного розвитку. У цьому переконаний старший партнер ЮФ GOLAW, адвокат Сергій Оберкович.

Далі→

Судова практика: Лік за роком

    2019 рік став знаковим для кадрового наповнення найвищих судових інституцій.

Далі→

Проза життя: Правила життя
Ярослава ГРЕГІРЧАКА

    Заступник бізнес­омбудсмена Ярослав Грегірчак є уособленням правника європейського зразка: освічений, доброзичливий, харизматичний, ввічливий, стильний.

    Він уболіває за справедливі та чесні «правила гри» між державою та бізнесом, а сьогодні ділиться з читачами «УЮ» правилами свого життя

Далі→