Тема: Все в податку

  Нещодавно був офіційно оприлюднений та набув чинності Закон № 466-IX, який стосується вдосконалення адміністрування податків та покликаний усунути низку неузгодженостей у цій галузі. Якими ж будуть податкові перевірки «по-новому» — відповідь на це запитання для підприємців та інвесторів в українську економіку стає чи не найактуальнішим. Тож протягом місця правники мали змогу проаналізувати нове законодавство, оцінити, на що очікувати бізнесу найближчим часом, та надати свої рекомендації

Далі→

Бізнес: Звичні цінності

Тарас ЛИННИК,
старший фінансовий менеджер TCM GROUP UKRAINE

  На початку 2020 року ніхто навіть і подумати не міг, що поява COVID­19 різко вплине на економіку, бізнес та інші сфери. За прогнозами Світового банку, економіка України мала зрости на 3,7 %, але вже зараз очікується найглибший спад світового ВВП за багато десятиліть. У кожної компанії були цілі, стратегії, плани, але вони точно не передбачали скорочення всіх можливих витрат чи навіть співробітників.

Далі→

Особистість: Природний інтерес

  3 липня ц.р. відбулася знакова подія для юридичного бізнесу — «Юридична премія року Legal Awards 2020», на якій щороку за результатами діяльності відзначаються найкращі юридичні компанії та юристи за сферами діяльності. Захід є знаковою подією як для юридичних компаній, так і для кожного українського юриста. Цьогоріч, зважаючи на світові тенденції та неабияку актуальність екологічної та природоохоронної діяльності, організаторами було прийняте рішення щодо започаткування номінації  «Юридична компанія в сфері екології». Ми поспілкувалися з керівником компанії, яка перемогла у цій номінації, — керуючим партнером адвокатського об’єднання «LES — Правова та економічна безпека» Сергієм Колісником

Далі→

Комунікації : Розмові — здібності!

Дарина СИДОРЕНКО,
юристка Sayenko Kharenko

  Нетворкінг — напевно, найважливіший елемент будь­якої конференції, і сьогодні це не просто мистецтво спілкування з колегами, нові корисні знайомства, це — насамперед можливості та відкриті в майбутньому двері для нових досягнень. Small talks — це вміння вести невимушену бесіду, яка ні до чого не зобов’язує, але якщо така розмова відбулася, то вас, як мінімум, помітили. У цій статті ми розглянемо, чому важливо вміти спілкуватися з незнайомими людьми, як підготуватися до різного роду конференцій, як не загубитися в натовпі та отримати максимальну користь від спілкування.

Далі→

Проблема: Хай живе спілкування

Євген ПІДЛІСНИЙ

  Обмеження, викликані карантином, пришвидшили застосування українськими юридичними фірмами нових засобів комунікації

Далі→

Проза життя: Правила життя
Володимира МАРЧЕНКА

  Усе своє свідоме життя герой нашої рубрики присвятив нотаріату. Цей напрям професійного розвитку він визначив для себе ще у 1993 році, коли став державним нотаріусом у Першій феодосійській державній нотаріальній конторі АР Крим. І вже наступного року зареєстрував та розпочав приватну нотаріальну діяльність. Захоплення обраною справою виявилось настільки сильним, що дало наснаги і поштовх до доволі плідної наукової роботи та громадської діяльності, яка вилилась у понад сто статей, а також низку книг, присвячених специфіці нотаріальної діяльності.

Далі→