Історичне право: Як діти в школу

Ксенія ВЕНГЕР

  Досліджувати доісторичне суспільство можливо або археологічними, або етнографічними методами. І кожен запевняє нас у тому, що з давнішнього часу людство сприймало необхідність освіти наймолодших значною метою. Наприклад, у печері Тюк д’Одубер у Франції було знайдено два великих глиняних бізони, а поруч, за камінням, маленький бізон, вироблений, швидше за все, учнем. Про це нам говорять не тільки якість виробу, але й сліди дорослої людини та дитини поруч. Майстер зі своїм учнем працювали разом.

Далі→

Тема: Прес фільтраціЇ

  Зміни до процесуальних кодексів у частині касаційного оскарження судових рішень було внесено ще на початку 2020 року. За цей період правнича спільнота вже встигла оцінити ефективність нововведень щодо «касаційних фільтрів» допуску справ до розгляду Верховного Суду, положень, покликаних протидіяти затягуванню розгляду справ, зловживань процесуальними правами, питань підсудності спорів та інших важливих питань цієї сфери права. Тож які висновки роблять наші експерти щодо того, як діяти за новими правилами?

Далі→

Особистість: Вище цілі

  Якщо прагнути успіху, цілі мають бути найвищими, а визнання серед колег підтверджуватися відповідними досягненнями. Утім, не потрібно бути великою компанією, щоб стати найкращою у своїй галузі, — це довели у VB PARTNERS, юридичному бутику, визнаному цьогоріч авторитетним рейтингом Best Lawyers «Фірмою року» у практиці Criminal defense. Успіх партнери VB PARTNERS пояснюють рівнем експертизи своїх колег та відданістю інтересам клієнта. Про те, що передувало нагороді, чому кримінальна практика стає дедалі актуальнішою, чого очікувати від співпраці з держорганами, «УЮ» говорив з партнерським складом юридичної фірми

Далі→

Бізнес: Гнучкий офіс

Євген ПІДЛІСНИЙ

  Коворкінгова форма організації робочого простору, яка спершу обмежувалася стартапами, наразі набуває популярності серед різних видів бізнесу і середніх та великих компаній, бо надає переваги порівняно з класичними офісами, причому не лише цінові. За оцінками великої американської компанії Jones Lang LaSalle, що займається комерційною нерухомістю, через десять років коворкінги можуть складати третину всієї офісної нерухомості — якщо на самому початку піонери коворкінгу орієнтувалися на фрілансерів та стартапи, то тепер серед пріоритетних клієнтів усе частіше фігурують великі корпорації.

Далі→

Проза життя: Правила життя
Оляни ГОРДІЄНКО

  Корпоративне управління, сфера злиття та поглинання, транскордонні угоди, консультування щодо реорганізацій та участь у співпраці і створенні діалогу між державними та міжнародними фінансовими установами щодо законодавчих реформ — весь цей та інший професійний здобуток за плечима тендітної, витонченої, але завжди рішучої Оляни Гордієнко.

  Далі→