Новини ринку, 7 Березня (Неділя)

Redcliffe Partners вітає нового партнера Сергія Ігнатовського

Redcliffe Partners раді повідомити про те, що Сергій Ігнатовський приєднується до партнерського складу нашої фірми для підсилення експертизи у сфері реструктуризацій та вирішення спорів. Сергій є одним з провідних українських професіоналів, які спеціалізуються на боргових та корпоративних реструктуризаціях та складних судових процесах. Його професійний досвід дуже різноманітний. Раніше Сергій багато років працював партнером провідних українських юридичних фірм, а також головним юридичним радником Метінвесту, одного з найбільших виробників сталі та залізорудної сировини в Центральній та Східній Європі.
У 2016 році комітет кредиторів групи Мрія Агрохолдинг призначив Сергія на посаду головного юридичного радника групи. На цій посаді Сергій відповідав за реалізацію унікальної та безпрецедентної реструктуризації групи, яка була необхідна у зв`язку з дефолтом групи за боргом у розмірі 1,3 мільярди доларів США. Як головний юридичний радник Сергій супроводжував ведення сотень судових процесів та десятків банкрутств по всій Україні, а також консультував комітет кредиторів щодо подальшого продажу групи стратегічному інвестору.
У 2019-2020 роках Сергій працював на посаді заступника Голови Фонду державного майна України та відповідав за корпоративне управління державними підприємствами.