Новини ринку, 3 Березня (Середа)

ADER HABER розширює партнерський склад

Одноголосним рішенням Ради партнерів ADER HABER Law Firm співкерівника судової практики, радника, адвоката Андрія Гвоздецького обрано партнером фірми.

Андрій приєднався до команди ADER HABER Law Firm у 2013 році. Сьогодні він спеціалізується на веденні господарських справ в інтересах провідних компаній та корпорацій, представляє інтереси клієнтів у банківських спорах, проєктах із реструктуризації заборгованості та проведення фінансових розслідувань. Має досвід представництва у виборчих спорах.

Андрій Гвоздецький був одним із ключових експертів проєкту з реструктуризації кредитного портфеля українського лідера автомобільної промисловості на суму понад 300 млн дол. Серед інших проєктів Андрія: представництво інтересів одного з найбільших в Європі підприємств металургійного сектору в спорах із митними органами; ведення договірних спорів та спорів про захист прав інтелектуальної власності в інтересах транснаціональної компанії — виробника агрохімічної продукції; представництво інтересів клієнта у спорах, пов’язаних із регулюванням ринку енергетичних послуг.

Також рішенням ради партнерів ADER HABER керівниця практики White-Сollar Crime, адвокатка Елеонора Салова обрана радницею компанії. На новій посаді вона продовжить розвивати напрям кримінального права і захисту бізнесу.

Серед її ключових сфер діяльності: захист бізнесу в рамках кримінальних проваджень за економічними злочинами і міжнародне кримінальне право.

Елеонора Салова визнана експертами The Legal 500 «висхідною зіркою» юридичного ринку України. На сьогодні вона є головою Комітету White-Сollar Сrime Асоціації адвокатів України, членкинею Комітету з міжнародних зв’язків НААУ, членкинею UNBA NextGen, ASIS International, International Compliance Association.