Новини ринку, 5 Березня (П'ятниця)

ASTERS приєднується до декларації задля гендерної рівності та запобігання домашньому насильству

Asters стала першою українською юридичною фірмою — підписантом Декларації задля гендерної рівності та запобігання домашньому насильству. Ініціативу впроваджують UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення та експертна організація «Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності».

Підписавши Декларацію, юрфірма взяла на себе зобов’язання заохочувати співробітництво задля розширення прав жінок, запровадити гендерно чутливі підходи у своїй діяльності, створити умови для гідної праці та рівної зайнятості, а також сприяти запобіганню домашньому насильству та формуванню нетерпимості до всіх його проявів. Серед підписантів Декларації — понад тридцять провідних компаній та організацій, що здійснюють діяльність в Україні.

Принципи гендерного паритету й раніше було закріплено у внутрішніх політиках Asters. Юрфірма, зокрема, підтримує проєкт з популяризації гендерної рівності «Наука — це вона», бере участь в ініціативі WINS (Women Initiative to Network Success) глобальної мережі юридичних фірм Lex Mundi тощо.