Новини ринку, 22 Березня (Понеділок)

Юрій СУХОВ входить до складу партнерів JUSCUTUM

До команди бізнес-партнерів Juscutum приєднався відомий адвокат, український правозахисник Юрій Сухов. Основна його спеціалізація — захист інтересів публічних осіб та представників бізнесу в кримінальних справах підвищеної складності по різні сторони інтересів.

Новий очільник практики — адвокат з питань кримінального права з 23-річним досвідом, кандидат юридичних наук, випускник юридичного факультету КНУ ім. Тараса Шевченка. Працював у керівництві слідства Податкової міліції України та на посаді начальника правової служби ДПА України, був залучений до діяльності Державного комітету України в справах національностей та міграції на посаді директора департаменту та заступника голови комітету, а також свого часу обіймав посаду урядового уповноваженого з питань антикорупційної політики в Кабінеті Міністрів України.

В Juscutum Юрій Сухов очолить практику кримінального права, яку компанія має безкомпромісні плани зробити № 1. Це вже шостий бізнес-партнер, який приєднався до Juscutum у рамках нової для юридичного ринку України бізнес-моделі об’єднання бутиків, що розділяє інфраструктуру та напрям продажів.