Новини ринку, 7 Травня (П'ятниця)

L.I.Group у Верховному Суді здобула вперше в Україні досудову санацію за новим КУзПБ

ЮК L.I.Group здобула постанову Верховного Суду залишити в силі досудову санацію, захищаючи інтереси одного з найбільших промислових підприємств в Україні — ПрАТ «Дніпровський металургійний завод». Це перша в Україні досудова санація за нормами Кодексу України з процедур банкрутства в дії, погоджена судами трьох інстанцій.

Складність справи полягала в тому, що не було будь-якої судової практики щодо застосування процедури досудової санації за Кодексом, тому виникала велика кількість питань від учасників справи стосовно правильності визначення умов порядку досудової санації боржника, її строків тощо. Однак юристи ЮК L.I.Group довели, що обраний боржником порядок повністю відповідає вимогам, встановленим у новому Кодексі, та узгоджується з його нормами. Оскільки здобута командою L.I.Group постанова суду касаційної інстанції є першою в Україні, в межах якої розглядалася процедура досудової санації згідно з нормами Кодексу України з процедур банкрутства, то саме її висновки буде покладено в основу формування всієї подальшої судової практики.

Інтереси клієнта в судових засіданнях також представляли радник ЮК L.I.Group Юрій Моісеєв та адвокатка ЮК L.I.Group Вікторія Михайлова.