Новини ринку, 1 Червня (Вівторок)

KPMG зберегла 22 млн. грн для мережі АЗС

Команда KPMG Law Ukraine успішно представила інтереси однієї з найбільших мереж АЗС в Україні, в результаті чого на етапі розгляду заперечень на акт перевірки вдалося скасувати висновки податкової, що могли стати підставою для донарахувань на загальну суму понад 22 млн грн.

Під час процедури оскарження юристам вдалося довести, що клієнт вів облік запасів скрапленого вуглецевого газу у порядку, встановленому чинним законодавством, наявні всі документи на підтвердження оприбуткування товару, а під час вимірювання залишків газу на АЗС не було виявлено відхилень від даних обліку компанії. Таким чином їм вдалось запобігти як штрафних санкцій, так і захистити майнові права клієнта, мінімізувати часові та фінансові ресурси.

Проєкт був реалізовано Ларисою Антощук, адвокаткою, керівницею практики з вирішення податкових спорів, під керівництвом Сергія Попова, партнера відділу податкового та юридичного консультування. Також над проєктом працювали Ірина Хиляк, старша юристка, адвокатка KPMG Law Ukraine, та Михайло Яцків, юрист KPMG Law Ukraine.