Новини ринку, 16 Серпня (Понеділок)

Адвокати KPMG Law Ukraine оскаржили висновки податкової перевірки

Юристи практики з вирішення податкових спорів KPMG Law Ukraine успішно оскаржили незаконну постанову суду апеляційної інстанції та захистили інтереси українського виробника у судовому спорі щодо оскарження висновків податкової перевірки та винесеного за її результатами податкового повідомлення-рішення.

Так, Верховний Суд скасував судове рішення суду апеляційної інстанції, який, не дослідивши всіх матеріалів справи, задовольнив апеляційну скаргу податкового органу щодо нереальності господарських операцій компанії.

Цим рішенням Верховний Суд підтримав аргументи команди KPMG Law Ukraine, що суд апеляційної інстанції ухвалив постанову з порушенням норм процесуального права.

Проєкт було реалізовано під керівництвом Сергія Попова, партнера, керівника відділу податкового та юридичного консультування, та Наталії Мусієнко, адвокатки, керівниці практики з вирішення податкових спорів. Також над проєктом працювали юристи KPMG Law Ukraine Ірина Хиляк, Артур Горголюк, Софія Барановська та Михайло Яцків.