Новини ринку, 18 Жовтня (Понеділок)

Вемір Давітян: «Креативні рішення у вирішенні правових задач – нова реальність у бізнесі»

Команда високопрофесійних юристів на чолі із підприємцем Веміром Давітяном оголосила про запуск компанії під назвою Novem.
 
Спеціалізацією Novem є антимонопольне право, банківське і фінансове право, комплаєнс та боротьба з корупцією, корпоративне право, M&A, реструктуризація та банкрутство, судова практика, проектне фінансування та державно-приватне партнерство, технології та електронні комунікації, енергетика, природні ресурси та будівництво.
 
«Ми не лише комплексно підходимо до вирішення кожної задачі, але й не боїмося використовувати креативні рішення та втілювати нестандартні ідеї. Це нова реальність на ринку правових послуг для бізнесу. Ми поєднуємо багаторічний досвід та нове бачення кожної справи. Завжди прагнемо до справедливості, але прораховуємо наперед кроки наших опонентів, намагаємось діяти на випередження і комплексно вирішувати поставлену задачу», - говорить засновник Вемір Давітян.
 
Засновник зазначає, що основними принципами Novem є персональних підхід до клієнта, повага до закону та свіжі нестандартні ідеї.